Wiem co jem

Wiem co jem

Płatne praktyki dla absolwentów

opublikowano: 2019-10-23 12:35, ext.ebuczkowska

Rozpoczęła się rekrutacja do kolejnej edycji programu praktyk dla absolwentów kierunków: dietetyka, żywienie człowieka i pedagogika.

Ilustracja na stronie WiemCoJem

Na czym polegają praktyki?

Praktyki obejmują prowadzenie cyklu trzech warsztatów o zdrowym stylu życia dla uczniów warszawskich szkół podstawowych, w tym warsztatu o zasadach prawidłowego żywienia i  dobrego śniadania (I), warsztatu kulinarnego polegającego na nauce samodzielnego przygotowania śniadania (II) oraz warsztatu o aktywności ruchowej (III).  

Czas trwania praktyki: trzy miesiące (07.01.2020-07.04.2020)

Co oferujemy?

 • Szkolenia
 • Gotowe scenariusze i materiały dydaktyczne
 • Możliwość doskonalenia warsztatowych metod pracy z dziećmi
 • Zaświadczenie o udziale w projekcie
 • Wynagrodzenie 1500 zł (brutto) miesięcznie 

Czego oczekujemy?

 • Dyspozycyjności 8 godzin dziennie: pn.-pt. w godz. 8.00 - 16.00
 • Zaangażowania i sumienności

Wymagania

W praktykach absolwenckich mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły 30 lat i dotychczas nie odbywały praktyki absolwenckiej w Urzędzie m.st. Warszawy.

Zgłoszenie wraz z CV zawierającym zamieszczoną poniżej, podpisaną własnoręcznie klauzulę przyjmujemy na adres mailowy: wiemcojem@um.warszawa.pl

  

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta m.st. Warszawy, w celu rekrutacji na praktykę w Urzędzie m.st. Warszawy.

Zostałem(łam) poinformowany(a) o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: praktykistaze@um.warszawa.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem”.  

 

 

 


Pliki do pobrania

 1. 1.

  (plik: zaprosz_praktyki_stud_(23.10.2019).pdf, rozmiar pliku: 411.7 KB)
  Pobierz